+ Yorum Gönder
Modifiye Bölümü ve Motorlu Araçlar Dünyası Bölümünden Uzun Dönem Araç Kiralama Sistemi ( BMW ) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Apollo
  Emekli


  Uzun Dönem Araç Kiralama Sistemi ( BMW )

  Uzun Dönem Araç Kiralama Sistemi ( BMW ) Forum Alev

  Uzun Dönem Kiralama.
  20 yıldır üstün ürünleri nitelikli hizmetlerle müşterilerine sunan Borusan Otomotiv satın alma dışında da alternatifler sunuyor. Şirket filosu yönetmek zahmetli ve bir çok sürecin kontrol edilmesi gereken bir görevdir: Şirket imajına ve kullanım alanına göre uygun filo yapısı nasıl seçilmeli? nereden alınmalı?, bakım anlaşmaları, sigorta ve diğer bürokratik işlemler için zaman ve kaynak tahsisi nasıl yapılmalı? Borusan Otomotiv Kiralama departmanı size bu konuda çözüm sunuyor. BMW otomobilleri satın alma yerine, uzun dönem kiralama ile hem zahmetsiz ve nitelikli bir filoya sahip olursunuz, hem de hep mobil kalırsınız.

  Borusan Otomotiv'in kurumsal müşterilerine uyguladığı kiralama programının avantajları:

  Uzun dönem kiralama ile şirket açısından kaynak israfı önlenebilmektedir. Otomobili kiralayan kurum, otomobilin bedelini değil, yıpranma payını zaman dilimine bölünmüş olarak ödemektedir. Böylece öz sermayeyi zorlamayan bir finans modeli yaratılmıştır. Şirket, kaynaklarını üretimi arttırmak ya da yeni iş imkanları yaratmak üzere kullanabilmektedir.
  Aylık kira faturaları, masrafa yazılabildiğinden, KDV tutarı, ödenecek KDV den mahsup edilerek vergi avantajı sağlanmaktadır.
  Şirketin, Borusan Otomotiv'in otomobil kiralama programını uyguladığında, sigorta, vergi, bakım, onarım ve kaza prosedürü gibi olayları takip etmek için bir departman oluşturmasına gerek kalmaz.
  Kiralanan otomobilin kaza veya arıza durumunda, müşterilere yedek araç temin edilebilmektedir.
  Kurumlar kiralama programını uygulayarak, asıl faaliyet alanlarına daha fazla zaman, sermaye ve emek harcayabilmektedirler.


  Kuruma Göre Hazırlanmış Forumu Buradan Doldurabilirsiniz .

 2. Alev
  Özel Üye

  Uzun Dönem Araç Kiralama Sistemi ( BMW ) Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi